Żużel 2017-06-25T08:06:32+00:00

PGE Ekstraliga 2017

Terminarz – PGE Ekstraliga 2017

DATA / GODZINA RUNDA DRUŻYNA GOSPODARZY DRUŻYNA GOŚCI WYNIK
16-07-2017 2 RUNDA ROW Rybnik Betard Sparta Wrocław ?
16-07-2017 2 RUNDA MRGARDEN GKM Grudziądz Stal Gorzów ?
09-07-2017 2 RUNDA Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Fogo Unia Leszno ?
09-07-2017 9 RUNDA Betard Sparta Wrocław ROW Rybnik ?
25-06-2017 10 RUNDA Get Well Toruń Betard Sparta Wrocław ?
25-06-2017 10 RUNDA ROW Rybnik Stal Gorzów ?
25-06-2017 10 RUNDA Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Fogo Unia Leszno ?
25-06-2017 10 RUNDA Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa MRGARDEN GKM Grudziądz ?
18-06-2017 9 RUNDA Cash Broker Stal Gorzów MRGARDEN GKM Grudziądz 54:35
18-06-2017 9 RUNDA Fogo Unia Leszno Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 57:33
18-06-2017 9 RUNDA Get Well Toruń Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 44:46
11-06-2017 8 RUNDA ROW Rybnik Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 49:41
11-06-2017 8 RUNDA Cash Broker Stal Gorzów Get Well Toruń 55:35
11-06-2017 8 RUNDA MRGARDEN GKM Grudziądz Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 43:37
04-06-2017 7 RUNDA Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Stal Gorzów ?
04-06-2017 7 RUNDA ROW Rybnik Fogo Unia Leszno PRZEŁOŻONE
04-06-2017 7 RUNDA MRGARDEN GKM Grudziądz Get Well Toruń 33:45
02-06-2017 7 RUNDA Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Betard Sparta Wrocław 48:42
28-05-2017 6 RUNDA Betard Sparta Wrocław Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 50:40
28-05-2017 6 RUNDA Stal Gorzów Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 45:45
28-05-2017 6 RUNDA Fogo Unia Leszno MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38
28-05-2017 6 RUNDA Get Well Toruń ROW Rybnik 53:37
21-05-2017 5 RUNDA ROW Rybnik Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra PRZEŁOŻONE
21-05-2017 5 RUNDA MRGARDEN GKM Grudziądz Betard Sparta Wrocław 40:50
21-05-2017 5 RUNDA Stal Gorzów Fogo Unia Leszno 51:39
02-06-2017 5 RUNDA Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa Get Well Toruń 52:38
07-05-2017 4 RUNDA Get Well Toruń Fogo Unia Leszno 44:46
07-05-2017 4 RUNDA Betard Sparta Wrocław Cash Broker Stal Gorzów 44:45
07-05-2017 4 RUNDA Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa PRZEŁOŻONE
05-05-2017 4 RUNDA ROW Rybnik MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33
05-05-2017 1 RUNDA FOGO Unia Leszno Betard Sparta Wrocław 44:46
02-05-2017 1 RUNDA Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra MRGARDEN GKM Grudziądz PRZEŁOŻONE
02-05-2017 1 RUNDA Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa ROW Rybnik 48:42
30-04-2017 3 RUNDA Betard Sparta Wrocław Get Well Toruń 51:39
30-04-2017 3 RUNDA Cash Broker Stal Gorzów ROW Rybnik 51:39
30-04-2017 3 RUNDA Fogo Unia Leszno Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 64:26
30-04-2017 3 RUNDA MRGARDEN GKM Grudziądz Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 55:35
22-04-2017 2 RUNDA Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Get Well Toruń 54:36
17-04-2017 1 RUNDA KS Get Well Toruń Stal Gorzów 44:46

Tabela – PGE Ekstraliga 2017

M DRUŻYNA M Bon Pkt Z R P +/-
1 STAL GORZÓW 6 1 12 5 1 0 +47
2 BETA SPARTA WROCŁAW 7 1 11 5 0 2 +39
3 EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA 6 0 9 4 1 1 +6
4 FOGO UNIA LESZNO 6 0 6 3 0 3 +28
5 ROW RYBNIK 5 1 5 2 0 3 +2
6 WŁÓKNIARZ Vitroszlif CrossFit Częstochowa 6 0 4 2 0 2 -38
7 KS GET WELL TORUŃ 8 0 4 2 0 6 -40
8 MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ 6 0 2 1 0 5 -44

Polska Liga Żużlowa – NICE PLŻ (Pierwsza Liga Żużlowa 1 LŻ)

Terminarz – NICE PLŻ / 1LŻ

DATA / GODZINA RUNDA DRUŻYNA GOSPODARZY DRUŻYNA GOŚCI WYNIK
17-06-2017 10 Runda Lokomotiv Daugavpils Euro Finannce Polonia Piła 58:32
04-06-2017 8 Runda Lokomotiv Daugavpils Arge Speedway Wanda Kraków 58:31
04-06-2017 8 Runda Grupa Azoty Unia Tarnów Stal Rzeszów 62:38
04-06-2017 8 Runda Orzeł Łódź Polonia Bydgoszcz 52:32
04-06-2017 8 Runda Zdunek Wybrzeże Gdańsk Euro Finannce Polonia Piła PRZEŁOŻONE
28-05-2017 7 Runda Polonia Bydgoszcz Orzeł Łódź 32:51
28-05-2017 7 Runda Stal Rzeszów Grupa Azoty Unia Tarnów 37:53
28-05-2017 7 Runda Arge Speedway Wanda Kraków Lokomotiv Daugavpils 49:41
27-05-2017 7 Runda Polonia Piła Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
21-05-2017 6 Runda Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk Arge Speedway Wanda Kraków 43:47
21-05-2017 6 Runda Orzeł Łódź Stal Rzeszów 53:37
21-05-2017 6 Runda Grupa Azoty Unia Tarnów Polonia Piła 60:30
21-05-2017 6 Runda Lokomotiv Daugavpils Polonia Bydgoszcz 54:36
07-05-2017 5 Runda Stal BETAD Leasing Rzeszów Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk PRZEŁOŻONE
07-05-2017 5 Runda Polonia Bydgoszcz Arge Speedway Wanda Kraków 25:35
07-05-2017 5 Runda Orzeł Łódź Grupa Azoty Unia Tarnów PRZEŁOŻONE
05-05-2017 5 Runda Euro Finannce Polonia Piła Lokomotiv Daugavpils 48:40
30-04-2017 4 Runda Arge Speedway Wanda Kraków Polonia Piła PRZEŁOŻONE
30-04-2017 4 Runda Polonia Bydgoszcz Stal Rzeszów 46:44
30-04-2017 4 Runda Lokomotiv Daugavpils Orzeł Łódź 51:39
29-04-2017 4 Runda Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk Grupa Azoty Unia Tarnów PRZEŁOŻONE
23-04-2017 3 Stal Rzeszów Arge Speedway Wanda Kraków 53:37
23-04-2017 3 Orzeł Łódź Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 30:30
23-04-2017 3 Polonia Piła – Polonia Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz 31:17
22-04-2017 3 Grupa Azoty Unia Tarnów Lokomotiv Daugavpils ?
17-04-2017 2 Lokomotiv Daugavpils Stal Rzeszów 56-34
17-04-2017 g.14:45 2 Arge Speedway Wanda Kraków Grupa Azoty Unia Tarnów 46:44
14-05-2017 2 Polonia Bydgoszcz Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
ODWOŁANY 2 Euro Finannce Polonia Piła Orzeł Łódź ?
09-04-2017 1 RUNDA Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk Lokomotiv Daugavpils 52:38
09-04-2017 1 RUNDA Orzeł Łódź Speedway Wanda Kraków 50:40
09-04-2017 1 RUNDA Unia Tarnów Polonia Bydgoszcz 44:22
07-04-2017 1 RUNDA Stal BETAD Leasing Rzeszów Euro Finannce Polonia Piła 42:47

Tabela – NICE PLŻ / 1LŻ

M DRUŻYNA M Bon Pkt Z R P +/-
5 Grupa Azoty Unia Tarnów 4 0 6 3 0 1 +72
6 Lokomotiv Daugavpils 6 0 6 3 0 3 +22
3 Orzeł Łódź 6 0 7 3 1 2 +21
7 Stal BETAD Leasing Rzeszów 6 0 2 1 0 5 -45
1 Euro Finannce Polonia Piła 6 0 8 4 0 2 +7
4 Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 7 0 7 3 1 1 +20
2 Arge Speedway Wanda Kraków 6 0 8 4 0 2 -2
8 Polonia Bydgoszcz 7 0 2 1 0 6 -95

Polska Liga Żużlowa – 2 PLŻ (Druga Liga Żużlowa 2 LŻ)

Terminarz –  PLŻ / 2LŻ

DATA / GODZINA RUNDA DRUŻYNA GOSPODARZY DRUŻYNA GOŚCI WYNIK
17-06-2017 5 RUNDA GTM Start Gniezno TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. ?
17-06-2017 5 RUNDA GTM Start Gniezno TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. ?
03-06-2017 8 RUNDA Naturalna Medycyna PSŻ Poznań GTM Start Gniezno ?
03-06-2017 8 RUNDA TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Kolejarz Opole ?
03-06-2017 8 RUNDA Speed Car Motor Lublin Kolejarz Rawicz ?
28-05-2017 7 RUNDA GTM Start Gniezno Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 56:34
27-05-2017 7 RUNDA Kolejarz Rawicz Speed Car Motor Lublin 39:51
20-05-2017 6 RUNDA Naturalna Medycyna PSŻ Poznań Kolejarz Opole 47:43
21-05-2017 6 RUNDA Speed Car Motor Lublin GTM Start Gniezno 46:44
21-05-2017 6 RUNDA KSM Krosno Kolejarz Rawicz 56:34
14-05-2017 2 RUNDA KSM Krosno GTM Start Gniezno 45:45
07-05-2017 5 Kolejarz Opole KSM Krosno 44:45
06-05-2017 5 Speed Car Motor Lublin Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 58:32
03-05-2017 3 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań KSM Krosno 49:41
30-04-2017 3 KSM Krosno Speed Car Motor Lublin 43:46
29-04-2017 4 TŻ Ostrowia Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 54:36
29-04-2017 4 Kolejarz Rawicz GTM Start Gniezno 32:58
23-04-2017 3 Kolejarz Opole Kolejarz Rawicz ?
22-04-2017 3 Speed Car Motor Lublin Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:35
ODWOŁANE 2 Kolejarz Opole Speed Car Motor Lublin ?
15-04-2017 2 Kolejarz Rawicz TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 39:51
09-04-2017 1 GTM Start Gniezno Kolejarz Opole 53:37
09-04-2017 1 TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. KSM Krosno 50:40
09-04-2017 1 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań Kolejarz Rawicz 52:38

Tabela –  PLŻ / 2LŻ

M DRUŻYNA M Bon Pkt Z R P +/-
1 Speed Car Motor Lublin 6 0 12 6 0 0 +71
2 TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 5 0 8 4 0 1 +23
4 Naturalna Medycyna PSŻ Poznań 6 0 6 3 0 3 -40
5 KSM Krosno 6 0 5 2 1 3 +2
6 Kolejarz Opole 5 0 0 0 0 5 -32
7 Kolejarz Rawicz 5 0 0 0 0 5 -86
3 GTM Start Gniezno 5 0 7 3 1 1 +62

SGP – Speedway Grand Prix 2017

Terminarz – SGP 2017

DATA MIEJSCE 1 2 3
29 Kwietnia 2017 Grand Prix Słowenii w Krško Martin Vaculik Fredrik Lindgren Patryk Dudek
13 Maja 2017 Grand Prix Polski w Warszawie Fredrik Lindgren Maciej Janowski Jason Doyle
27 Maja 2017 Grand Prix Łotwy w Daugavpils Piotr Pawlicki Patryk Dudek Maciej Janowski
10 Czerwca 2017 Grand Prix Czech w Pradze Jason Doyle (Australia) Greg Hancock (USA) Vaclav Milik (Czechy)
24 Czerwca 2017 Grand Prix Danii w Horsens Maciej Janowski Emil Sajfudinow (Rosja) Patryk Dudek
22 Lipca 2017 Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff ? ? ?
12 Sierpnia 2017 Grand Prix Szwecji w Malilli ? ? ?
26 Sierpnia 2017 Grand Prix Polski w Gorzowie ? ? ?
9 Września 2017 Grand Prix Niemiec w Teterow ? ? ?
23 Września 2017 Grand Prix Sztokholmu ? ? ?
7 Października 2017 Grand Prix Polski w Toruniu ? ? ?
28 Października 2017 Grand Prix Australii w Melbourne ? ? ?

Tabela – SGP 2017